शुक्रबार, साउन १५ २०७८
काठमाडौं १२:५४
वासिङटन डिसी 03:09

स्ववियु मतपरिणाम अपडेटः ५३ क्याम्पसमा अनेरास्ववियु विजयी

इनेप्लिज २०७३ फागुन १८ गते १३:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौं । स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (स्ववियु) निर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ ।

अपराह्न साढे चार बजेसम्म प्राप्त मतपरिणाम अनुसार एमालेनिकट अनेरास्ववियु ५३ क्याम्पसमा विजयी भएको छ । अनेरास्ववियुका प्रवक्ता आरसी लामिछानेका अनुसार निर्वाचनमा अनेरास्ववियु देशकै पहिलो संगठन बन्ने देखिएको छ ।

विजयी क्याम्पस र उम्मेदवारः

1) चन्द्रकोट बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी -बिमला गौतम
2) जलबिरे भ्याली क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक -अमृत थापा
3) सरस्वती क्याम्पस डकाह सिन्धुली-रमेश कटेल
4)त्रिदेब क्याम्पस चार आलि झापा -लक्ष्मी न्यौपाने
5)मन एकतप्ता बहुमुखी क्याम्पस इलाम -हिमाल खनाल,
6)मनहरी बहुमुखी क्याम्पस – नकुल अर्याल
7) सेती क्याम्पस बझाङ, बिमला अबस्थि
8) ईन्द्रावती क्याम्पस मेलम्चि, बालकृष्ण दुलाल
9) मंगला शिक्षा क्याम्पस बाबियाचौर, अनिषा भट्टराई
10) त्रिवेणि क्याम्पस बिजगडा बझाङ, जय कुँवर
11) गाैमति ब. क्याम्पस, सिन्धुली
12) एकतप्पा बहुमुखि क्याम्पस इलाम, हिमाल खनाल
13) हिमशिखर ब.क्याम्पस सुर्खेत रमेश शर्मा
14) काठमाडौ क्याम्पस कालीमाटी
15) संखुवासभा वहुमुखी क्याम्पस चैनपुर
16) गौरादह बहुमुखी क्याम्पस झापा, कमल पौडेल
17) फुलबारी क्याम्पस ,कैलाली लक्ष्मण गीरी
18) हिले ब. क्याम्पस, नरेन्द्र ब. राई
19) जालपादेवी क्याम्पस पाख्रीवास धनकुटा, सावित्रा घिमिरे
20) डेडिथुम्का क्याम्पस, सालिकराम पराजुलि
21) सन्जिबनी क्याम्पस धुलिखेल, रमेश सिंह ठकुरी
22) कुसादेबी क्याम्पस, मन्दिरा घिमिरे
23) रिडी बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी, रामप्रसाद पोखरेल
24) सिद्धार्थ सामुदायिक क्याम्पस फेदीखोला, स्याङ्जा, प्रतिष्ठा कार्की
25) पाटन वहुमुखी क्याम्पस, वैतडी- महेश प्रसाद भट्ट
26) सल्यान वहुमुखी क्याम्पस, सल्यान- राम वहादुर खत्री
27) मान्डव्य वहुमुखी क्याम्पस, पाल्पा- नवीन वस्याल
28) शान्ती क्याम्पस, वझांग- डम्वर सिंह
29) खापरदेव क्याम्पस वझांग- पुजा कार्की
30) आदर्श वहुमुखी क्याम्पस, धादिंग – रुपर गिरी
31) हनुमन्तेश्वर क्याम्पस, काभ्रे, दोलखा- शन्तोस दाहाल
32) खोटांग क्याम्पस, खोटांग- सन्तोशी फुयाँल
33) कानपुर क्याम्पस, काभ्रे- सुनिता तामांग
34) अमरदीप क्याम्पस सुर्खेत- हरि देवकोटा
35) काठमाण्डौ विश्वविद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस- सुन्दर लामा
36) उद्वुद्द क्याम्पस पाल्पा- निर्जन आचार्य
37) त्रियुगा क्याम्पस उदयपुर- सुनिल तमांग
38) सिद्ददेव वहुमुखी क्याम्पस पाँचथर- रविन सम्वाहाम्फे लिम्बू
39) सिमपानी क्याम्पस खोटांग- रोशन पोख्रेल
40) मादी ब. क्याम्पस संखुवासभा , नवराज बडुवाल
41) रामेश्वर क्याम्पस संखुवासभा, नवीन याख्या राई
42) भिमज्योती शिक्षा क्याम्पस खुर्कोट चुडामणि श्रेष्ठ
43) धादिङ बैरेनी स्थित नमुना बागेश्वरी क्याम्पस सन्दीप घिमिरे
44) जनक क्याम्पस भकुन्डे काभ्रे – सरला दाहाल
45) अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस कार्किनेटा हिमाल श्रेष्ठ
46) सेती क्याम्पस, बझाङ– बिमला अवस्थी
47) कृष्ण स्नातक लाली क्याम्पस, दार्चुला– कमला पन्त
48) खप्तड आदर्श क्याम्पस, डोटी– रमेश पचेरा
49) बुडिनन्दा क्याम्पस कोल्टी, बाजुरा– केशरबहादुर भाट
50) जनहित बहुमुखी क्याम्पस जोमसोम, मुस्ताङ– रबिन बानियाँ गुरुङ
51)महादेव क्याम्पस रातमाटे, नुवाकाेट प्रदीप नेपाल
52) जिरी क्याम्पस दाेलखा, समीर खड्का
53) जितपुर क्याम्पस, धनकुटा प्रतिमा श्रेष्ठ

प्रतिक्रिया